0,00 ₺ -

Hakkımızda

Bilgi Çiftliği firması 2007 yılında kurulmuş bir teknoloji firmasıdır. Temel ilgi alanı city card’lar, ödeme ve POS sistemleri , kupon-kampanya, kart yönetim yazılımlarıdır.
Mühendis kadrosu Bilkent Üniversitesi Cyber plaza’daki (c blok) ofisimizde, diğer personel Antalya’daki ofisimizde ve sahada görev yapmaktadır. Grup şirketlerinin toplam personel sayısı 100 ü aşmaktadır .
Günümüzde sürekli innovasyon yaratmak ve buna ayak uydurmak zorunda olduğumuz için dün çalıştığımız gibi yarında aynı biçimde çalışmaya devam edemiyoruz. Bu nedenle esnek ve değişimlere hızla ayak uydurabilen sistemlere ihtiyaç duyarız. Bu yolda Strateji geliştirmeliyiz, yenlikçi yaklaşmalıyız. Hedefe hızla ulaşabilmeniz için artık mikro sistemler kurarak yola devam etmek zorlaşmaktadır.
Bu konuda servis tabanlı yapılar ve bütünleşik sistemler deger kazanmaktadır. Bizde e-ticaret konusunda hazırladığımız bilgiCiftligi servisleri ile hem müşterimiz hem de bayimiz olarak sizlere her zaman göreve hazırız.
Sizlere omuz-omuza çalışacak bizim Arakadaşlarımız; sektördeki durumunuzu, durumunuzu güçlendirme yöntemlerini, değişim sırasında ve sonrasındaki stratejileri, uzun dönemli karlılığı sağlayacak ve sistemlerdeki kara-noktaları saptayarak size yön gösteren akıllı bilgi sistemlerinden kolayca yararlanmanızı ve işinizi yönetmenizi sağlayacaktır.

Bilgi Çiftliği Yazılım ve Bilişim Teknolojileri Ltd.Şti.

Barınaklar Bulvarı No:56A Muratpaşa / Antalya

Kurumlar Vergi Dairesi: 172 037 1136